Wypożyczalnia busów osobowych Warszawa, Łódź, 9 osobowych, wypożyczalnia samochodów bus
/ Przewóz osób

Przewóz osób

Wynajem busów osobowych

W naszej ofercie wynajmu samochodów posiadamy busy osobowe, które idealnie sprawdzą się podczas dłużej podróży lub wyjazdów służbowych. Decydując się na wynajem busa osobowego Klienci oszczędzają swój czas i pieniądze. Nasza oferta wynajmu busów jest idealnym rozwiązaniem zarówno w lato, jak i w zimę. Jeżeli wybieracie się na dłuższą podróż w gronie rodziny lub znajomych, wynajem naszych busów osobowych, będzie najlepszym rozwiązaniem.

Korzyści z wynajmu busów osobowych

W trosce o naszych Klientów cała nasza flota jest regularnie serwisowana, wszystkie nasze pojazdy są sprawne i bezawaryjne. Do głównych zalet wynajmu naszych samochodów osobowych należy wygoda i komfort przejazdów, oszczędność czasu i pieniędzy oraz duże bezpieczeństwo.

Szeroka oferta samochodów osobowych na wynajem

Nasza oferta samochodów na wynajem to między innymi: wynajem busa 9-osobowego standard, wynajem busa 8 i 9-osobowego komfort, wynajem busa 7-osobowego vip, wynajem brygadówki 7- osobowej, wynajem brygadówki 9– osobowej. W trosce o komfort i zadowolenie naszych Klientów w naszej ofercie znajdują się busy na wynajem VIP, które dodatkowo posiadają: automatyczną skrzynię biegów, skórzana tapicerka, światła biksenonowe.

Wynajem samochodów osobowych mazowieckie

Nasza oferta skierowana jest głównie do Klientów na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Osoby, które mieszkają w Warszawie i Łodzi oraz najbliższej okolicy mogą bez problemu korzystać z naszych usług. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak również biznesowych.


Zespół naszych specjalistów na każdym etapie zamówienia służy pomocą i fachowym doradztwem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.