Wynajem busa 7 osobowego warszawa, busy vip do wynajęcia, busy vip wynajem
/ Bus 7-osobowy vip

Bus 7-osobowy vip

Podróżowanie w większym gronie może stanowić problem, co w przypadku braku własnego środka transportu wiąże się z koniecznością wynajęcia auta. Większość wypożyczalni oferuje usługi wynajmu samochodów przeznaczonych do przewozu maksymalnie pięciu osób, co może być niewystarczające.

My proponujemy Ci wynajem busa 7-osobowego, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić kosztów związanych z wypożyczeniem drugiego auta. Nasza flota składa się z nowoczesnych i przestronnych minivanów, które zapewnią komfortową podróż większą grupą. Nawet spontaniczny rodzinny wyjazd lub wypad na weekend ze znajomymi nie będzie już stanowił problemu, gdyż wynajem minivanów świadczymy ekspresowo i wygodnie – wybrany samochód podstawiamy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zalety busa 7-osobowego vip

automatyczna skrzynia biegów

skórzana tapicerka

gniazdko 230 V

światła biksenonowe

stolik w 2-gim rzędzie siedzeń

tempomat adaptacyjny

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

Oferujemy wynajem busa 7-osobowego na dowolny czas, a w przypadku dłuższego wypożyczenia ustalamy indywidualną stawkę. Nasze pojazdy są czyste i w pełni sprawne, dlatego masz pewność, że podróż upłynie Ci w przyjemnych warunkach, bez ryzyka awarii na drodze. Jeżeli chodzi o wynajem busa 7-osobowego, możemy zaproponować Ci nowoczesny model Opla Zafiry o eleganckim wyglądzie. Pojazd ten idealnie sprawdzi się również podczas imprez okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych czy dłuższych, rodzinnych wycieczek.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa