Loading

O nas

BusyBus to wypożyczalnia samochodów gwarantująca najwyższą jakość usług, oferująca nowe samochody zarówno dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających zleceń oraz zaufanie naszych Klientów i Partnerów jest priorytetem naszej działalności. Oferujemy wynajmy krótko i długoterminowe nowoczesnych oraz komfortowych busów.

Wynajem samochodów to przede wszystkim duża odpowiedzialność za bezpieczeństwo podróżnych. Wszystkie pojazdy znajdujące się we flocie regularnie serwisujemy. Każdy samochód posiada aktualne ubezpieczenie i assistance na terenie całej Polski i Europy.

Osoby niezdecydowane mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiedni do danych potrzeb samochód. Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.

s

Nasza flota składa się z nowoczesnych busów przystosowanych do zadań specjalnych. Wszystkie auta to pojazdy wyposażone w klimatyzację, przyciemnione szyby, czujniki parkowania oraz radia z bluetooth. Poszczególne busy posiadają również zamontowany hak, aby wykorzystać ich możliowści do maksimum.

Zadzwoń teraz 791 920 000