Bus do wynajęcia warszawa, bus wynajem warszawa, Łódź, samochody dostawcze wynajem warszawa
/ O nas

O nas

BusyBus to wypożyczalnia samochodów gwarantująca najwyższą jakość usług, oferująca nowe samochody zarówno dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji.

Doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających zleceń oraz zaufanie naszych Klientów i Partnerów jest priorytetem naszej działalności. Oferujemy wynajmy krótko i długoterminowe nowoczesnych oraz komfortowych busów.

Najwyższa jakość

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Bezpieczeństwo

Nasze samochody posiadają aktualne ubezpieczenie assistance na terenie całej Polski i Europy.

Regularny serwis

Wszystkie nasze samochody, które znajdują się w naszej ofercie wynajmu regularnie serwisujemy.

 

Kim jesteśmy

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, która w swojej ofercie ma
głównie wynajem busów. Gwarantujemy najwyższą jakość
świadczonych przez nas usług. Oferujemy wynajem nowych,
komfortowych i wygodnych busów zarówno dla Klientów
indywidualnych, jak również firm i instytucji.

Pomoc

Osoby niezdecydowane mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiedni do danych potrzeb samochód. Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.
Nasza flota składa się z nowoczesnych busów przystosowanych do zadań specjalnych. Wszystkie auta to pojazdy wyposażone w klimatyzację, przyciemnione szyby, czujniki parkowania oraz radia z bluetooth. Poszczególne busy posiadają również zamontowany hak, aby wykorzystać ich możliowści do maksimum.

Nasza flota

W naszej ofercie posiadamy również możliwość wynajmu lawet i autolawet, które idealnie sprawdzą się podczas transportu samochodów osobowych oraz nietypowych ładunków. Nasza wypożyczalnia działa na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Wynajem lawety z możliwością dowozu oferujemy przede wszystkim na terenie miast Warszawa i Łódź oraz okolicznych miejscowości.

 

Doświadczenie

Posiadamy doświadczenie w realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń, co skutkuje stale poszerzającym się gronem naszych Klientów. Nieustannie staramy się zwiększyć jakość oferowanych usług. Naszym priorytetem jest zaufanie, które uzyskaliśmy od naszych Klientów i Partnerów. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowo naszych wygodnych i nowoczesnych busów. Nasza flota przeznaczona jest także do zadań specjalnych. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych, które umożliwią przewóz ładunków wielkogabarytowych oraz nietypowych.

 

Zapewniamy

W naszej ofercie posiadamy również możliwość wynajmu lawet i autolawet, które idealnie sprawdzą się podczas transportu samochodów osobowych oraz nietypowych ładunków. Nasza wypożyczalnia działa na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Wynajem lawety z możliwością dowozu oferujemy przede wszystkim na terenie miast Warszawa i Łódź oraz okolicznych miejscowości.

Wypożyczalnia aut dostawczych cieszy się obecnie coraz większym zainteresowaniem, ze względu na możliwość wygodnego przewozu cięższych elementów. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas przeprowadzki, ułatwi przewóz materiałów budowalnych oraz mebli. Nasze busy dostawcze przystosowane są również dla bardziej wymagających Klientów, specjalnie dla nich przygotowaliśmy brygadówki na wynajem, które wyposażone są w klimatyzację, radio z bluetoothem, czujniki parkowania oraz posiadają dodatkowe wyposażenie.

Wizja firmy

Wynajem busów to duża odpowiedzialność za bezpieczeństwo podróżnych, dlatego wszystkie nasze samochody, które znajdują się w naszej ofercie wynajmu regularnie serwisujemy. Każdy samochód posiada aktualne ubezpieczenie assistance na terenie całej Polski i Europy.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani lub macie wątpliwości, który bus będzie dla Was idealny, możecie liczyć na nasze fachowe doradztwo. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać odpowiedni bus, który spełni wszystkie wasze wymagania.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa