Warszawa wynajem busa, wynajem brygadówki , wypozyczalnia samochodow dostawczych warszawa
/ Flota / Brygadówka 9-osobowa

Brygadówka 9-osobowa

Brygadówki na wynajem to najczęściej samochody dostawcze, które pozwalają na przewóz ładunków wielkogabarytowych oraz nietypowych. Wynajem brygadówki tego typu z pewnością ułatwi i przyspieszy przeprowadzkę, pomoże w transporcie materiałów budowlanych i wykończeniowych na miejsce remontu czy umożliwi szybkie umeblowanie i wyposażenie lokalu usługowego. Ale co zrobić w sytuacji, kiedy przewieźć musimy pasażerów, a nie meble?

Wypożyczalnia brygadówek BusyBus oferuje osobowe brygadówki na wynajem z komfortowym wyposażeniem – klimatyzacją, radiem z bluetooth, czujnikami parkowania i wyposażeniem dodatkowym dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. W odróżnieniu od busa 9 osobowego brygadówka pozwala przewieźć mniejszą maksymalną liczbę osób, dzięki czemu przewóz jest tańszy w przypadku mniej licznych grup.

Dostępna w naszej ofercie brygadówka jest samochodem o wysokim standardzie, także w aspekcie wizualnym. Dzięki temu może być wykorzystywana do przewozu gości podczas uroczystości rodzinnych – wesel czy komunii – jak również realizować przewozy klientów biznesowych – na targi, konferencje, szkolenia i inne.

Zalety brygadówki 9-osobowej

duża przestrzeń bagażowa

klimatyzacja

hak

czujniki parkowania

radio z BT

mocny silnik

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem brygatówki – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa