Bus na wynajem warszawa, bus wynajem, busy automat wynajem, dostawcze wynajem Warszawa
/ Flota / Bus 9-osobowy komfort

Bus 8 i 9-osobowy komfort

W naszej ofercie posiadamy busy 9 osobowe komfort, które wyróżniają się podwyższonym standardem. Dysponujemy wysokiej klasy busami na wynajem z kierowcą. Regularnie przeprowadzamy przeglądy naszych busów, dzięki czemu jesteśmy firmę godną zaufania, która dba o bezpieczeństwo swoich Klientów. Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również firmy i przedsiębiorstwa.

Nieważne czy wybierasz się w długą podróż, czy po prostu potrzebujesz odebrać gości z lotniska , nasza oferta będzie dla Ciebie idealna. Posiadamy możliwość wynajmu busów 9 osobowych komfort, które zapewniają świetne warunki dla wszystkich pasażerów. Dla naszych Klientów premium przygotowaliśmy busy VIP do wynajęcia. Oferujemy samochody o podwyższonym standardzie, które dużo zyskują również w aspekcie wizualnym, dzięki temu mogą być wykorzystywane do przewozu gości podczas ważnych uroczystości, takich jak: wesele, komunia lub spotkanie rodzinne. Nasze busy 9 osobowe mogą również realizować przewozy, które przeznaczone są dla klientów biznesowych. Idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych, integracji, targów itp.

Zalety busa 8 i 9-osobowego komfort

automatyczna skrzynia biegów

fotele z regulacją oparcia

czujniki parkowania z przodu i z tyłu pojazdu

klimatyzacja na wszystkie rzędy

radio z BT

tempomat

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem busa 9 osobowego – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa