Wynajem, wypożyczalnia busów Ursynów - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Ursynów

Wynajem busów Ursynów

Nasza wypożyczalnia busów Ursynów stawia sobie za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej wypożyczalni najważniejsze jest bezpieczeństwo, komfort, terminowość oraz indywidualne podejście. Wszystkie busy na wynajem Warszawa posiadają ubezpieczenie oraz są regularnie serwisowane. Nasze auta są wygodne i komfortowe, przewóz większej grupy osób lub dodatkowego bagażu nie będzie problemem.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu busów Ursynów?

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje.

Oferta wynajmu busów na Ursynowie

W naszej ofercie posiadamy sprawne i zadbane busy, które gwarantują przyjemną i komfortową podróż. Dla bardziej wymagających Klientów posiadamy samochody o podwyższonym standardzie. Oferujemy również wynajem busów Ursynów z kierowcą, takie udogodnienie jest indywidualnie wyceniane. Oferta wynajmu busów to przede wszystkim wynajem busa 9 osobowego standard, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem minivana 7 osobowego, wynajem brygadówki, wynajem furgona maxi, wynajem autolawety, wynajem furgona van, wynajem furgona mediom.

Zalety wynajmu busów Ursynów

Busy na wynajem idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych oraz wyjazdów w większym gronie. Nasze busy wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest znacznie mniejsza. Dużą zaletą wynajmu busów jest to, że do prowadzenia 9 osobowego busa wystarczy tradycyjne prawo jazdy kategorii B.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa