Wynajem, wypożyczalnia busów Ursus - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Ursus

Wynajem busów Ursus

Nasza wypożyczalnia busów Ursus stawia sobie za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej wypożyczalni kluczowe jest bezpieczeństwo, komfort, terminowość oraz indywidualne podejście. Wszystkie nasze busy na wynajem Warszawa posiadają ubezpieczenie oraz są regularnie serwisowane, co wpływa na bezpieczeństwo naszych Klientów. Nasze busy są wygodne i komfortowe, przewóz większej grupy osób lub dodatkowego bagażu nie będzie problemem.

Zalety wynajmu busów Ursus

Wynajem busów Ursus niesie za sobą wiele korzyści, wynajem jednego większegosamochodu będzie dobrym pomysłem, jeżeli chcemy przemieścić się większą grupą osób. Do prowadzenia naszych busów nie trzeba mieć dodatkowych uprawnień. Nasze busy wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest znacznie mniejsza. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie, które zapewnią jeszcze większy komfort i wygodę jazdy wynajętym busem.

Do kogo kierujemy wynajem busa Ursus

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje. W trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmyrównież możliwość wynajmu busa Ursus z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa