Wynajem, wypożyczalnia busów Śródmieście - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Śródmieście

Wynajem busów Śródmieście

Nasze usługi wynajmu busów Śródmieście to głównie wynajem autolawet, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem furgona. Podróż naszą flotą jest niezwykle komfortowa, z łatwością można przewieźć większy bagaż lub zabrać ze sobą grupę znajomych. Warunkiem wynajmu busa jest ukończenie 21 lat oraz posiadanie prawo jazdy od co najmniej roku. W trosce o naszch Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajęcia busa z Kierowcą, taka usługa jest oczywiście dodatkowo i indywidualnie wyceniana. Istnieje również możliwość podstawienia busa pod wskazaną lokalizację.

Zalety wynajmu busów Warszawa Śródmieście

Wynajem busa Śródmieście niesie za sobą wiele korzyści, przede wszystkim wiele oszczędności dla naszych Klientów. Wybierając się w podróż służbową lub na wycieczkę ze znajomymi możemy jechać jednym samochodem. Dla naszych najmłodszych Klientów jesteśmy w stanie udostępnić fotelik lub siedzisko. Nasze busy na wynajem posiadają wygodne i komfortowe fotele, które z pewnością wpłyną na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ważne jest również to, że do prowadzenia naszych samochodów, nie są potrzebne dodatkowe uprawnienia. Do wynajmu busa wymagane jest przedstawienie prawo jazdy oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby, która wynajmuje busa.

Oferta wynajmu busów Warszawa Centrum

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje. W trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajmu busa Śródmieście z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana. Nasza flota busów osobowych oraz busów dostawczych polecana jest również na wszelkie wyjazdy zagraniczne, które odbywają się za naszą wcześniejszą zgodą.

Dodatkowe udogodnienia wynajmu busów Śródmieście

Z myślą o bardziej wymagających Klientach, przygotowaliśmy również ofertę wynajmu busów Śródmieście, która oferuje busy na wynajem o podwyższonym standardzie. Nasz samochody na wynajem Warszawa wyposażone są w wygodne, regulowane fotele z podłokietnikami. Wszystkie nasze busy na wynajem wyposażone są w klimatyzacje, przyciemniane szyby, czujniki parkowania oraz radia z bluetooth. Niektóre busy posiadają również zamontowany hak. Nasze busy na wynajem to pojazdy młode rocznikowo, są w bardzo dobrym stanie techniczny, dlatego polecamy je również na wyjazdy zagraniczne.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa