Wynajem, wypożyczalnia busów Rembertów - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Rembertów

Wynajem busów Rembertów

Nasza wypożyczalnia busów Rembertów stawia sobie za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej wypożyczalni busów w Rembertowie kluczowe jest bezpieczeństwo, komfort, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wszystkie nasze busy na wynajem Warszawa posiadają ubezpieczenie oraz są regularnie serwisowane, to wpływa na większe bezpieczeństwo naszych Klientów Nasze samochody na wynajem zapewniają komfortowe warunki podróżowania nawet z większym bagażem oraz w podróżach o dłuższych dystansach. W naszej ofercie możliwy jest: wynajem busa 9 osobowego standard, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem autolawety, wynajem furgona van, wynajem furgona mediom.

Zalety wynajmu busów Rembertów

Wynajem busów Rembertów niesie za sobą wiele korzyści, wynajem jednego większego samochodu będzie dobrym pomysłem, jeżeli chcemy przemieścić się większą grupą osób. Jadąc na wakacje większa grupą osób wynajem busa będzie najlepszym rozwiązaniem. Do prowadzenia naszych busów nie trzeba mieć dodatkowych uprawnień. Jednym warunkiem, jaki musi spełniać osoba wynajmująca jest ukończenie 21 roku życia oraz posiadanie prawo jazdy przez co najmniej rok. Nasze busy wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest znacznie mniejsza. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie, które zapewnią jeszcze większy komfort i wygodę jazdy wynajętym busem. W trosce o naszych najmłodszych Klientów oferujemy fotelik samochodowy.

Do kogo kierujemy wynajem busa Rembertów

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje. W trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajmu busa Rembertów z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa