Wynajem, wypożyczalnia busów Praga-Południe - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Praga-Południe

Wynajem busów Praga – Południe

Nasza oferta wynajmu busów to głównie busy 9 osobowe komfort i busy 9 osobowy standard. W naszej flocie znaleźć można również samochody o wyższym standardzie, które spełniają oczekiwania bardziej wymagających Klientów. Nasze samochody na wynajem zapewniają komfortowe warunki podróżowania nawet z większym bagażem oraz w podróżach o dłuższych dystansach.

Zalety wynajmy busów Praga – Południe Warszawa

Podróż busem niesie za sobą wiele korzyści. Wynajem busa Warszawa to duże oszczędności. Nasza flota samochodów na wynajem to busy regularnie serwisowane, które posiadają wymagane ubezpieczenia. Pojazdy naszej floty posiadają gwarancje producenta, a dodatkowo posiadają rozszerzony wariant Assistance. Nasze busy idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych oraz wyjazdów w większym gronie. Jak dobrze wiemy wynajem busa osobowego wiąże się z wyjazdem nie tylko firmowym, ale również wyjazdami prywatnymi. Dlatego w trosce o naszych najmłodszych pasażerów, jesteśmy w stanie udostępnić fotelik lub specjalne siedzisko. Busy na wynajem Praga-Południe wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest dużo mniejsza. Dużą zaletą wynajmu busów Warszawa jest to, że do prowadzenia 9 osobowego busa wystarczy tradycyjne prawo jazdy. Warunkiem wynajmu busa, jest ukończenie 21 lat oraz posiadanie prawo jazdy, od co najmniej roku.

Oferta wynajmu busów Praga-Południe

W naszej ofercie posiadamy sprawne i zadbane busy na wynajem, które gwarantują przyjemną i komfortową podróż. Oferujemy również wynajem busa Praga-Południe z kierowcą, takie udogodnienie jest indywidualnie wyceniane. W naszej ofercie możliwy jest: wynajem busa 9 osobowego standard, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem autolawety, wynajem furgona van, wynajem furgona mediom.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu busów Praga?

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód zarówno służbowo, jak i prywatnie. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje. Nasze samochody na wynajem to pojazdy młode rocznikowo i w bardzo dobrym stanie technicznym. Polecamy je również na wyjazdy zagraniczne, które odbywają się za naszą wcześniejszą zgodą.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa