Wynajem, wypożyczalnia busów Praga-Północ - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Praga-Północ

Wynajem busów Praga – Północ

Nasze usługi wypożyczania busów świadczymy również na Pradze Południe. Dla naszej firmy, która zajmuje się wypożyczaniem busów Warszawa najważniejsze jest zadowolenie oraz satysfakcja naszych Klientów. Kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo naszych wynajmujących, dlatego z najwyższą starannością podchodzimy do serwisowania i dbania o naszą flotę do wynajmu.

Bezpieczne busy na wynajem Praga-Północ

Wszystkie nasze busy na wynajem Praga-Północ posiadają niezbędne ubezpieczenie oraz są regularnie serwisowane, co wpływa na bezpieczeństwo naszych Klientów. W razie awarii lub problemów z wynajętym samochodem, cała nasza flota posiada gwarancję producenta, a dodatkowo nasze samochody na wynajem posiadają rozszerzony pakiet Assistance, który znacząco wpływa na komfort naszych Klientów. Nasi pracownicy są do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie zamówienia. Służą fachową pomocą oraz profesjonalnym doradztwem.

Zalety wynajmu busów Warszawa Praga Północ

Wynajem busów Praga niesie za sobą wiele korzyści, wynajem jednego większego samochodu będzie dobrym pomysłem, jeżeli chcemy przemieścić się większą grupą osób lub planujemy wyjazd służbowy, wakacje, szkolenie. Najważniejsze jest to, że do prowadzenia naszych busów na wynajem nie trzeba posiadać dodatkowych uprawnień. Jednym wymogiem jest ukończenie 21 roku życia oraz posiadanie prawo jazdy, od co najmniej roku. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, wszystkie nasze samochody wyposażone są w ekonomiczne silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest znacznie mniejsza. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie, które zapewnią jeszcze większy komfort i wygodę jazdy wynajętym busem. Dla naszych najmłodszych Klientów jesteśmy w sanie udostępnić fotelik lub specjalne siedzisko.

Do kogo kierujemy wynajem busa Praga Północ

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Okres wynajmu zależy od potrzeb naszych Klientów. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje. W trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajmu busa Praga Północ z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana. Nasza flota busów osobowych oraz busów dostawczych polecana jest również na wszelkie wyjazdy zagraniczne, które odbywają się za naszą wcześniejszą zgodą.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa