Wynajem, wypożyczalnia busów Ochota - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Ochota

Wynajem busów Ochota

Nasze usługi wynajmu busów Ochota to również wynajem autolawet, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem furgona. Podróż naszymi samochodami jest niezwykle komfortowa, z łatwością można przewieźć większy bagaż lub zabrać ze sobą grupę znajomych. Warunkiem wynajmu busa jest ukończenie 21 lat oraz posiadanie prawo jazdy od co najmniej roku. W trosce o naszch Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajęcia busa z Kierowcą, taka usługa jest oczywiście dodatkowo i indywidualnie wyceniana.

Zalety wynajmu busów Ochota.

Wynajem busa Ochota niesie za sobą wiele korzyści, przede wszystkim wiele oszczędności. Wybierając się w podróż służbową lub na wycieczkę ze znajomymi możemy jechać jednym samochodem. Dla naszych najmłodszych Klientów jesteśmy w stanie udostępnić fotelik lub siedzisko. Nasze busy na wynajem posiadają wygodne i komfortowe fotele, które z pewnością wpłyną na komfort jazdy. Ważne jest również to, że do prowadzenia naszych samochodów, nie są potrzebne dodatkowe uprawnienia. Do wynajmu busa wymagane jest przedstawienie prawo jazdy oraz dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Oferta wynajmu busów Warszawa Ochota

Nasza oferta wynajmu busów Ochota przygotowywana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Możliwy jest wynajem krótkoterminowy busów Ochota lub wynajem długoterminowy busów Ochota. Wszystko zależy od preferencji naszych Klientów. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów z samochodem, nasi pracownicy oferują swoją pomoc. Pojazdy naszej floty posiadają gwarancje producenta oraz posiadają rozszerzony pakiet Assistance.

Dodatkowe udogodnienia wynajmu busów Ochota

Z myślą o bardziej wymagających Klientach, przygotowaliśmy również ofertę wynajmu busów Ochota, która oferuje samochodu o podwyższonym standardzie. Nasz samochody na wynajem wyposażone są w wygodne, regulowane fotele z podłokietnikami. Wszystkie nasze busy na wynajem wyposażone są w klimatyzacje, przyciemniane szyby, czujniki parkowania oraz radia z bluetooth. Niektóre busy posiadają również zamontowany hak. Nasze busy na wynajem to pojazdy młode rocznikowo, są w bardzo dobrym stanie techniczny, dlatego polecamy je również na wyjazdy zagraniczne.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa