Wynajem, wypożyczalnia busów Mokotów - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Mokotów

Wynajem busów Mokotów

Nasze usługi wypożyczania busów realizujemy również na Mokotowie. Dla naszej wypożyczalni samochodów najważniejsze jest to, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, które zapewniamy naszym Klientom dbając o samochody, które wynajmują.

Bezpieczne busy na wynajem Mokotów

Wszystkie nasze busy na wynajem Warszawa posiadają ubezpieczenie oraz są regularnie serwisowane, co wpływa na bezpieczeństwo naszych Klientów. W razie jakichkolwiek problemów z naszymi samochodami, nasi pracownicy oferują pomoc i wsparcie o każdej porze. Pojazdy naszej floty posiadają gwarancje producenta, a dodatkowo posiadają rozszerzony wariant Assistance. Nasze busy są wygodne i komfortowe, przewóz większej grupy osób lub dodatkowego bagażu nie będzie problemem.

Zalety wynajmu busów Mokotów

Wynajem busów Mokotów niesie za sobą wiele korzyści, wynajem jednego większego samochodu będzie dobrym pomysłem, jeżeli chcemy przemieścić się większą grupą osób. Do prowadzenia naszych busów nie trzeba mieć dodatkowych uprawnień. Warunkiem wynajmu busa, jest ukończenie 21 roku życia oraz posiadanie prawo jazdy, od co najmniej roku. Nasze busy wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest znacznie mniejsza. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie, które zapewnią jeszcze większy komfort i wygodę jazdy wynajętym busem. Wynajem busa osobowego wiąże się z wyjazdem nie tylko firmowym, ale również prywatnym, dlatego dla naszych najmłodszych Klientów jesteśmy w sanie udostępnić fotelik lub specjalne siedzisko.

Do kogo kierujemy wynajem busa Mokotów

Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy, jak również wynajem długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, a także firmy i instytucje. W trosce o zadowolenie wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy również możliwość wynajmu busa Mokotów z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana. Nasza flota busów osobowych oraz busów dostawczych polecana jest również na wszelkie wyjazdy zagraniczne, które odbywają się za naszą wcześniejszą zgodą.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa