Wynajem, wypożyczalnia busów Bielany - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Bielany

Wynajem busów Bielany

Nasza oferta wynajmu busów Bielany to przede wszystkim busy 9 osobowe komfort i busy 9 osobowy standard. W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy również busy na wynajem o podwyższonym standardzie. Podróż naszymi samochodami jest niezwykle komfortowa, z łatwością można przewieźć większy bagaż lub zabrać ze sobą grupę znajomych.

Zalety wynajmu busów Bielany

Podróż busem niesie za sobą wiele korzyści. Wynajem busa Bielany to przede wszystkim duże oszczędności. Nasze samochody są regularnie serwisowane, dodatkowo posiadają niezbędne ubezpieczenia, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W trosce o jak największe zadowolenie z wynajmu naszych busów, przygotowaliśmy możliwość wynajmu busa z kierowcą, taka usługa jest indywidualnie wyceniana.

Dla kogo skierowana jest oferta wynajmu busów Bielany

Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również dla firm i przedsiębiorstw. Wynajem busa Bielany możliwy jest na dowolny okres czasu. Klienci mogą wynająć busa krótkoterminowo bądź długoterminowo. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Dodatkowe udogodnienia wynajmu busów Bielany

W trosce o jak największe zadowolenie naszych Klientów przygotowaliśmy dodatkowe udogodnienia, które wpłyną na większy komfort jazdy. Wszystkie pojazdy posiadają ubezpieczenie w pełnym zakresie o bardzo szerokim pakiecie Assistance. Wynajem busa osobowego wiąże się z wyjazdem nie tylko firmowym, ale również wyjazdem prywatnym, dlatego dla naszych najmłodszych Klientów jesteśmy w stanie udostępnić fotelik lub siedzisko.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa