Wynajem, wypożyczalnia busów Białołęka - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Białołęka

Wynajem busów Białołęka

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę samochodów, która idealnie sprawdzą się na większe wyjazdy rodzinne lub na wycieczki służbowe. Największą zaletą naszej wypożyczalni jest to, że nasze samochody są regularnie serwisowane i posiadają niezbędne ubezpieczenie, które wpływa na komfort i bezpieczeństwo przejazdów.

Oferta wynajmu busów Białołęka

Wynajem busów Białołęka skierowany jest zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm. Możliwy jest wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, wszystko to zależy od indywidualnych preferencji naszych Klientów. Przed odbiorem wynajętego busa, z Klientem skontaktuje się nasz pracownik, który ustali wspólne miejsce przekazanie pojazdu.

Dodatkowe udogodnienia wynajmu busów Białołęka

Nasza flota wynajmu busów osobowych oraz wynajmu busów dostawczych to głównie pojazdy młode rocznikowo, które są w bardzo dobrym stanie technicznym. Polecamy je również na wyjazdy zagraniczne. Dla naszych najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy samochody o podwyższonym standardzie, które wyposażone są w wygodne, regulowane fotele z podłokietnikami.

Zalety wynajmu busów Białołęka

Jeżeli planujesz wyjazd z przyjaciółmi, wynajem busa będzie najlepszym rozwiązaniem. Podróż jednym, większym samochodem pozwoli oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Wypożyczalnia busów w Warszawie Białołęka oferuje samochody w bardzo dobrym stanie, które są sprawne technicznie, bez śladów uszkodzeń i wad.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa