Wynajem, wypożyczalnia busów Bemowo - BusyBusy
/ Wynajem, wypożyczalnia busów Bemowo

Wynajem busów Bemowo

Nasza oferta wynajmu busów to głównie busy 9 osobowe komfort i busy 9 osobowy standard. W naszej flocie znaleźć można również samochody o wyższym standardzie, które spełniają oczekiwania bardziej wymagających Klientów. Nasze samochody na wynajem zapewniają komfortowe warunki podróżowania nawet z większym bagażem oraz w podróżach o dłuższych dystansach.

Zalety wynajmy busów Bemowo Warszawa

Podróż busem niesie za sobą wiele korzyści. Wynajem busa Warszawa to duże oszczędności. Nasza flota samochodów na wynajem to busy regularnie serwisowane, które posiadają wymagane ubezpieczenia. Nasze busy idealnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych oraz wyjazdów w większym gronie. Busy na wynajem Bemowo wyposażone są w najnowsze silniki, dzięki czemu ilość spalania paliwa jest dużo mniejsza. Dużą zaletą wynajmu busów Warszawa jest to, że do prowadzenia 9 osobowego busa wystarczy tradycyjne prawo jazdy.

Oferta wynajmu busów Bemowo

W naszej ofercie posiadamy sprawne i zadbane busy na wynajem, które gwarantują przyjemną i komfortową podróż. Oferujemy również wynajem busa Bemowo z kierowcą, takie udogodnienie jest indywidualnie wyceniane. W naszej ofercie możliwy jest: wynajem busa 9 osobowego standard, wynajem busa 9 osobowego komfort, wynajem autolawety, wynajem furgona van, wynajem furgona mediom.

Do kogo skierowana jest oferta wynajmu busów Bemowo?

Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje wynająć większy samochód. W naszej wypożyczalni możliwy jest wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy. Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 00
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16 02-776 Warszawa