Wynajem busa bez kierowcy, dostawczego warszawa, lodz, mazowieckie, transportowego, Vip, busów
/ Flota / Furgon mini

Furgon mini

Podróżowanie w większym gronie może stanowić problem, co w przypadku braku własnego środka transportu wiąże się z koniecznością wynajęcia auta. Większość wypożyczalni oferuje usługi wynajmu samochodów przeznaczonych do przewozu maksymalnie pięciu osób, co może być niewystarczające.

My proponujemy Ci wynajem busa 7-osobowego, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić kosztów związanych z wypożyczeniem drugiego auta. Nasza flota składa się z nowoczesnych i przestronnych minivanów, które zapewnią komfortową podróż większą grupą. Nawet spontaniczny rodzinny wyjazd lub wypad na weekend ze znajomymi nie będzie już stanowił problemu, gdyż wynajem minivanów świadczymy ekspresowo i wygodnie – wybrany samochód podstawiamy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Zalety Furgona mini

2 metry długości podłogi

1,2 metra wysokości

1,2 metra szerokości

klimatyzacja

czujniki parkowania

radio z BT

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem furgona mini – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa