wynajem samochodów dostawczych do 3 5 tony warszawa, wynajem samochodow dostawczych Łódź
/ Flota / Furgon medium

Furgon medium

Zawsze wtedy, gdy konieczny jest przewóz większej liczby przedmiotów, niezawodne okazują się samochody dostawcze. Proponujemy wynajem busów dostawczych Opel Vivaro L2H1. To pojemny i uniwersalny model, który sprawdzi się do realizacji wielu zadań transportowych. Przestronna przestrzeń bagażowa pomoże w przewiezieniu bagażu, sprzętu lub towaru dowolnego typu, a jej aranżacja nie sprawia problemów. Z przodu oprócz kierowcy zmieści się dwóch pasażerów.

Nasza wypożyczalnia dostawczaków i busów stara się w pełni odpowiadać na zapotrzebowanie Klientów. Dlatego dysponujemy samochodami nowoczesnymi, czystymi i w pełni sprawnymi. Decydując się na wynajem aut dostawczych w naszej firmie, mogą być Państwo pewni, że pojazd zostanie dostarczony w umówione miejsce na terenie Warszawy, Łodzi lub okolic na czas i będzie przygotowany do natychmiastowego ruszenia w trasę. Dzięki temu, że dbamy o stan techniczny samochodów, współpracując z nami, nie trzeba obawiać się przykrych niespodzianek. Gwarantujemy pełną sprawność każdego wypożyczanego egzemplarza oraz wygodę jego eksploatacji.

Zalety Furgona medium

3 metry długości podłogi

1,4 metra wysokości

1,6 metra szerokości

klimatyzacja

czujniki parkowania

hak

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem furgona medium – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa