wynajem samochodów dostawczych do 3 5 tony warszawa, wynajem samochodow dostawczych Łódź
/ Flota / Furgon Maxi

Furgon maxi

Furgon to samochód na bazie zamkniętego nadwozia charakteryzującego samochody dostawcze i ciężarowe. Furgony posiadają sztywne dachy i ściany, odchylane drzwi tylne, a nierzadko także odchylane lub przesuwane drzwi boczne, które ułatwiają załadunek i rozładunek pojazdu. Wynajem furgon to oferta skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących samochodów przeznaczonych do przewożenia towarów. Na rynku nie brakuje w prawdzie furgonów osobowych, lecz na potrzeby przewozu pasażerów oferujemy wynajem brygadówki lub w przypadku planowanej większej liczby pasażerów wynajem 9 osobowego busa.

Nasze wypożyczalnie furgonów udostępniają Klientom pojazdy wysokiej klasy, które cechuje doskonały stan techniczny i wizualny. Każdy nasz furgon to pojazd, w którym obok przewożonych towarów zmieszczą się trzej pasażerowie, co czyni go doskonałym rozwiązaniem podczas przeprowadzki lub do przewozu wielkogabarytowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych. Wynajem furgonu w naszej wypożyczalni to także doskonałe rozwiązanie dla klientów biznesowych planujących udział w targach branżowych.

Zalety Furgona maxi

3.7 metry długości podłogi

1,9 metra wysokości

1,8 metra szerokości

klimatyzacja

czujniki parkowania

hak

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem furgona maxi – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa