Chłodnia - BusyBusy
/ Flota / Chłodnia

Chłodnia

Zawsze wtedy, gdy konieczny jest przewóz większej liczby przedmiotów, niezawodne okazują się samochody dostawcze. Proponujemy wynajem busów dostawczych OProponujemy wynajem mroźni kontenerowych o parametrach odpowiednich do realizacji wielu zadań transportowych. Nasza wypożyczalnia to wyłącznie nowoczesne pojazdy, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Dzięki temu oferują też wiele udogodnień dla kierowcy – takich jak ABS, klimatyzacja czy komputer pokładowy. Wyposażone są też w zaawansowane agregaty chłodnicze, które pozwalają wygodnie i precyzyjnie sterować temperaturą w części bagażowej. Oznacza to, że towary mogą być przewożone w wymaganych warunkach. Wiemy bowiem, że dla osób i firm decydujących się na wynajem chłodni właśnie to kryterium jest jednym z kluczowych.

Wynajmowane za pośrednictwem naszej firmy pojazdy są w pełni sprawne, czyste i gotowe do jazdy. Poddajemy je regularnemu serwisowaniu i przeglądom technicznym, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Istnieje możliwość podstawienia samochodu w dowolne miejsce na terenie Warszawy, Łodzi lub okolic – usługa ta jest dodatkowo płatna w przypadku wynajmu za kwotę niższą niż 1500 zł. Wynajem chłodni możemy zaoferować też w trybie błyskawicznym – zadzwoń do nas, a samochód będziesz mógł odebrać nawet tego samego dnia. Zapewniamy minimum formalności oraz jasne warunki współpracy. Wynajem mroźni rozliczany jest za doby, a powyżej 14 dni cena ustalana jest indywidualnie. Kaucja dla każdego pojazdu to 1000 zł. Wszystkie są ubezpieczone i objęte także nieobowiązkowym autocasco. Dzięki temu każdy nasz Klient może cieszyć się komfortowym i spokojnym użytkowaniem auta bez obaw o dodatkowe astronomiczne koszty w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.

Zalety Chłodni

5 metry długości podłogi

duża ładowność

wyposażona w komplet pasów transportowych

hamulec najazdowy

viaTOLL do autolawety

idealnie dopasowana do naszej AUTOLAWETY

 

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem chłodni – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybusy.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa