Wynajem chłodni - Wynajem mroźni | BusyBus Warszawa Łódź
Loading

Wynajem chłodni

Wynajem chłodni i mroźni

Istnieją sytuacje, w których zwykły samochód dostawczy sobie nie poradzi. Mowa tu przede wszystkim o towarach, które wymagają specjalnych warunków transportu. Jeżeli przewożony ładunek musi być stale przechowywany w niskich temperaturach, jedynym właściwym wyborem będzie wynajem chłodni. Chłodnie kontenerowe utrzymują pożądaną temperaturę, zapewniając bezpieczeństwo transportowanym z ich pomocą towarom. Wynajem to zaś optymalna opcja dla wszystkich tych, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na zakup odpowiednio przystosowanego pojazdu.

Wynajem mroźni – nowoczesne pojazdy w dobrej cenie

Proponujemy wynajem mroźni kontenerowych o parametrach odpowiednich do realizacji wielu zadań transportowych. Nasza wypożyczalnia to wyłącznie nowoczesne pojazdy, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Dzięki temu oferują też wiele udogodnień dla kierowcy – takich jak ABS, klimatyzacja czy komputer pokładowy. Wyposażone są też w zaawansowane agregaty chłodnicze, które pozwalają wygodnie i precyzyjnie sterować temperaturą w części bagażowej. Oznacza to, że towary mogą być przewożone w wymaganych warunkach. Wiemy bowiem, że dla osób i firm decydujących się na wynajem chłodni właśnie to kryterium jest jednym z kluczowych.

Wynajmowane za pośrednictwem naszej firmy pojazdy są w pełni sprawne, czyste i gotowe do jazdy. Poddajemy je regularnemu serwisowaniu i przeglądom technicznym, dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów. Istnieje możliwość podstawienia samochodu w dowolne miejsce na terenie Warszawy, Łodzi lub okolic – usługa ta jest dodatkowo płatna w przypadku wynajmu za kwotę niższą niż 1500 zł. Wynajem chłodni możemy zaoferować też w trybie błyskawicznym – zadzwoń do nas, a samochód będziesz mógł odebrać nawet tego samego dnia. Zapewniamy minimum formalności oraz jasne warunki współpracy. Wynajem mroźni rozliczany jest za doby, a powyżej 14 dni cena ustalana jest indywidualnie. Kaucja dla każdego pojazdu to 1000 zł. Wszystkie są ubezpieczone i objęte także nieobowiązkowym autocasco. Dzięki temu każdy nasz Klient może cieszyć się komfortowym i spokojnym użytkowaniem auta bez obaw o dodatkowe astronomiczne koszty w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji.

Korzystny wynajem chłodni

Jeśli prowadzą Państwo firmę, której działalność wymaga sporadycznego przewozu towarów w warunkach chłodniczych, wynajem mroźni jest dla Was. Nasza oferta skierowana jest również do wszystkich tych, którzy potrzebują jednorazowego lub okresowego wsparcia w formie dodatkowych pojazdów chłodniczych – także do klientów indywidualnych.

Wynajem chłodni to często rozwiązanie znacznie korzystniejsze finansowo od zakupu własnego pojazdu. Jednocześnie współpracując z nami, nie muszą się Państwo martwić o serwis, naprawy i inne czynności oraz dodatkowe opłaty związane z eksploatacją samochodu. Gwarantujemy rzetelne wsparcie dla biznesu i współpracę opartą o przejrzyste warunki, a dostarczane samochody zawsze są utrzymane w doskonałym stanie technicznym. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa wynajem mroźni na terenie miast Warszawa lub Łódź oraz ich okolic.

Zadzwoń teraz 791 920 000