Loading

Minivan 7-osobowy

wynajem busa 7 osobowego warszawa
wynajem busa 7 osobowego łódź
wynajem minivanów warszawa

Wynajem Minivana 7-osobowego

Model: Opel Zafira – limit dobowy: 300 km

Cena dotyczy jednego dnia wynajmu (brutto)

Ilość dni: 1 – 2 dni 3 – 7 dni 8 – 10 dni 11 – 14 dni pow. 14 dni
Cena: 200 zł 180 zł 160 zł 140 zł do negocjacji
wynajem minivanów łódź

Podróżowanie w większym gronie może stanowić problem, co w przypadku braku własnego środka transportu wiąże się z koniecznością wynajęcia auta. Większość wypożyczalni oferuje usługi wynajmu samochodów przeznaczonych do przewozu maksymalnie pięciu osób, co może być niewystarczające. My proponujemy Ci wynajem busa 7-osobowego, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić kosztów związanych z wypożyczeniem drugiego auta. Nasza flota składa się z nowoczesnych i przestronnych minivanów, które zapewnią komfortową podróż większą grupą. Nawet spontaniczny rodzinny wyjazd lub wypad na weekend ze znajomymi nie będzie już stanowił problemu, gdyż wynajem minivanów świadczymy ekspresowo i wygodnie – wybrany samochód podstawiamy we wskazane przez Ciebie miejsce.

Wynajem busa 7-osobowego – nasza flota

W naszej wypożyczalni znajdziesz tylko nowoczesne modele aut. Podróżowanie nimi to prawdziwa przyjemność! Oferujemy wynajem minivanów wyposażonych w pakiet takich udogodnień dla podróżnych jak:

  • klimatyzacja,
  • przestronne wnętrze,
  • wygodne fotele,
  • duży bagażnik,
  • nowoczesne radio,
  • przyciemniane szyby,
  • czujniki parkowania.

Oferujemy wynajem busa 7-osobowego na dowolny czas, a w przypadku dłuższego wypożyczenia ustalamy indywidualną stawkę. Nasze pojazdy są czyste i w pełni sprawne, dlatego masz pewność, że podróż upłynie Ci w przyjemnych warunkach, bez ryzyka awarii na drodze.

Jeżeli chodzi o wynajem busa 7-osobowego, możemy zaproponować Ci nowoczesny model Opla Zafiry o eleganckim wyglądzie. Pojazd ten idealnie sprawdzi się również podczas imprez okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych czy dłuższych, rodzinnych wycieczek.

Wynajem minivanówWarszawa

Wynajem minivanów świadczymy na terenie miasta Warszawa, a nasz limit dobowy ustalony jest aż na 300 km, dzięki czemu możesz np. zwiedzić Łódź i spokojnie wrócić do stolicy, aby odstawić auto do wypożyczalni.

Do klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb każdego z nich. Wynajem busa 7-osobowego nie wymaga załatwienia skomplikowanych formalności, a dla Twojej wygody podstawimy samochód w wybrane przez Ciebie miejsce. Każdy pojazd, poza obowiązkowym OC, jest ubezpieczony szerokim zakresem AC, dlatego nie musisz się martwić o koszty napraw w przypadku stłuczki lub niefortunnego zdarzenia na drodze. Wynajem minivanów to nasza specjalność, dlatego korzystając z naszych usług, spotkasz się z profesjonalną obsługą oraz jasno sformułowanymi warunkami umowy, bez ukrytych kosztów i formalności.

Zadzwoń teraz 791 920 000