Loading

Furgon l3h2

Wynajem furgona

Model: Opel Movano 3 osobowy (2017 – 2018 rok) – limit dobowy: 500 km

Cena dotyczy jednego dnia wynajmu (brutto)

Ilość dni: 1 – 2 dni 3 – 7 dni 7 – 10 dni 11 – 14 dni pow. 14 dni
Cena: 240 zł 220 zł 200 zł 180 zł do negocjacji

Wynajem furgon

Furgon to samochód na bazie zamkniętego nadwozia charakteryzującego samochody dostawcze i ciężarowe. Furgony posiadają sztywne dachy i ściany, odchylane drzwi tylne, a nierzadko także odchylane lub przesuwane drzwi boczne, które ułatwiają załadunek i rozładunek pojazdu. Wynajem furgon to oferta skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących samochodów przeznaczonych do przewożenia towarów. Na rynku nie brakuje w prawdzie furgonów osobowych, lecz na potrzeby przewozu pasażerów oferujemy wynajem brygadówki lub w przypadku planowanej większej liczby pasażerów wynajem 9 osobowego busa.

Nasze wypożyczalnie furgonów udostępniają Klientom pojazdy wysokiej klasy, które cechuje doskonały stan techniczny i wizualny. Każdy nasz furgon to pojazd, w którym obok przewożonych towarów zmieszczą się trzej pasażerowie, co czyni go doskonałym rozwiązaniem podczas przeprowadzki lub do przewozu wielkogabarytowych materiałów konstrukcyjno-budowlanych. Wynajem furgonu w naszej wypożyczalni to także doskonałe rozwiązanie dla klientów biznesowych planujących udział w targach branżowych.

Kto może prowadzić furgon?

Furgon to samochód dostawczy, do prowadzenia którego uprawniony jest kierowca z ważnym prawem jazdy kategorii B. Należy przy tym uważać podczas załadunku pojazdu tak, aby po załadunku łączna masa całkowita pojazdu i przewożonego w nim ładunku nie przekroczyła 3,5 tony.

Wypożyczalnie furgonów Łódź i Warszawa

Nasze wypożyczalnie furgonów działają na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem miast, takich jak Łódź i Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Wynajem furgon oferujemy w wariancie z odbiorem furgonu z siedziby wypożyczalni lub dowozem na adres wskazany przez klienta. Usługa dowozu wynajętego furgonu jest dodatkowo płatna, w zależności od przejechanych przez naszego kierowcę kilometrów. Istnieje również możliwość zamówienia odbioru furgonu po zakończonym wynajmie z dowolnego miejsca na terenie Łodzi i Warszawy.

Zadzwoń teraz 791 920 000