Loading

Brygadowka l3h2

Wynajem brygadówki

Model: Opel Movano 7 osób (2017 – 2018 rok) – limit dobowy: 500 km

Cena dotyczy jednego dnia wynajmu (brutto)

Ilość dni: 1 – 2 dni 3 – 7 dni 7 – 10 dni 11 – 14 dni pow. 14 dni
Cena: 300 zł 280 zł 250 zł 230 zł do negocjacji

Wynajem brygadówki

Brygadówki na wynajem to najczęściej samochody dostawcze, które pozwalają na przewóz ładunków wielkogabarytowych oraz nietypowych. Wynajem brygadówki tego typu z pewnością ułatwi i przyspieszy przeprowadzkę, pomoże w transporcie materiałów budowlanych i wykończeniowych na miejsce remontu czy umożliwi szybkie umeblowanie i wyposażenie lokalu usługowego. Ale co zrobić w sytuacji, kiedy przewieźć musimy pasażerów, a nie meble?

Wypożyczalnia brygadówek BusyBus oferuje osobowe brygadówki na wynajem z komfortowym wyposażeniem – klimatyzacją, radiem z bluetooth, czujnikami parkowania i wyposażeniem dodatkowym dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta. W odróżnieniu od busa 9 osobowego brygadówka pozwala przewieźć mniejszą maksymalną liczbę osób, dzięki czemu przewóz jest tańszy w przypadku mniej licznych grup.

Dostępna w naszej ofercie brygadówka jest samochodem o wysokim standardzie, także w aspekcie wizualnym. Dzięki temu może być wykorzystywana do przewozu gości podczas uroczystości rodzinnych – wesel czy komunii – jak również realizować przewozy klientów biznesowych – na targi, konferencje, szkolenia i inne.

Wypożyczalnia brygadówek Warszawa i Łódź

Nasza wypożyczalnia działa przede wszystkim na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. Klienci z miast Warszawa i Łódź oraz najbliższej okolicy mogą skorzystać z usługi brygadówki na wynajem z dowozem i/lub odbiorem. Koszt dowozu jest określany indywidualnie na podstawie przejechanych kilometrów. Wynajem brygadówki z dowozem/odwozem to wygodna alternatywa, zwłaszcza po wyczerpującej podróży.

Nie tylko brygadówki na wynajem

Brygadówki w naszej flocie to przede wszystkim samochody osobowe przystosowane od przewozu maksymalnie do 7 osób. Klientów zainteresowanych wynajmem samochodu dostawczego zachęcamy do skorzystania z innych naszych usług, takich jak wynajem furgona czy w przypadku konieczności przewozu niesprawnego samochodu wynajem lawety.

Zadzwoń teraz 791 920 000