Wynajem autolawety Warszawa, Łódź, Wynajem autolawet
/ Flota / Autolaweta

Autolaweta

Stłuczka? Niespodziewana awaria? Brak ważnego przeglądu technicznego pojazdu? Nie zawsze możemy odholować niesprawny samochód do warsztatu lub garażu, czasami niezbędny okazuje się wynajem autolawety. Z usług autolawety możemy skorzystać telefonując po pomoc drogową lub wynajmując pojazd z wypożyczalni.

Wynajem lawety z wypożyczalni jest o wiele tańszy i daje swobodę odwiezienia niesprawnego pojazdu w dowolne miejsce bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.Laweta może się okazać pomocna nie tylko przy relokacji niesprawnych samochodów, ale również w przypadku pojazdów z nieaktualnym przeglądem technicznym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego nawet sprawny samochód z nieważnym przeglądem technicznym nie ma prawa do poruszania się pod drogach publicznych, w związku z czym do stacji kontroli pojazdów powinien zostać przytransportowany na lawecie.

Zalety autolawety

5 metry długości podłogi

duża ładowność

pełne wyposażenie pomocy drogowej

klimatyzacja

pneumatyczne zawieszenie

hak

 

Galeria

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Okres wynajmu

W naszej ofercie możliwy jest wynajem autolawety – długoterminowo lub krótkoterminowo. To Ty decydujesz na jaki okres czasu chcesz wynająć busa. Weekend, tydzień lub dłuższy okres czasu? Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę! Dla osób, które myślą o używaniu busa na co dzień, lepszym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Koszt takiego wynajmu jest dużo bardziej korzystny.

    Skontaktuj się z nami!

    +48 791 920 000
    biuro@busybus.pl

    ul. Hirszfelda Ludwika 16
    02-776 Warszawa