Loading

Autolaweta

wynajem lawety warszawa

Wynajem autolawety

Wynajem na 1 dobę z limitem 500 km: 300 zł

Wynajem na 1 dobę (no limit): 350 zł

Wynajem na więcej niż 1 dobę (no limit): 300 zł

 

Świetnie wyposażony pojazd:

  • Zabudowa Jegger z wyciągarką na podwoziu Renault Master 170 KM
  • Fotel pneumatyczny
  • Zbiornik paliwa 105 litrów
  • Klimatyzacja
  • Radio z bluetooth
wynajem lawety łódź
wynajem autolawety łódź
wynajem autolawety warszawa

Wynajem lawety

Stłuczka? Niespodziewana awaria? Brak ważnego przeglądu technicznego pojazdu? Nie zawsze możemy odholować niesprawny samochód do warsztatu lub garażu, czasami niezbędny okazuje się wynajem autolawety. Z usług autolawety możemy skorzystać telefonując po pomoc drogową lub wynajmując pojazd z wypożyczalni. Wynajem lawety z wypożyczalni jest o wiele tańszy i daje swobodę odwiezienia niesprawnego pojazdu w dowolne miejsce bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.Laweta może się okazać pomocna nie tylko przy relokacji niesprawnych samochodów, ale również w przypadku pojazdów z nieaktualnym przeglądem technicznym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego nawet sprawny samochód z nieważnym przeglądem technicznym nie ma prawa do poruszania się pod drogach publicznych, w związku z czym do stacji kontroli pojazdów powinien zostać przytransportowany na lawecie.

Kto może prowadzić załadowaną lawetę?

Prawo jazdy kat. B upoważnia kierowców do prowadzenia pojazdów o masie całkowitej do 3,5 t. Niezaładowana autolaweta całkowicie mieści się w tym limicie, w związku z czym może być bez obaw prowadzona przez kierowcę posiadającego wyłącznie prawo jazdy kat. B. To samo dotyczy załadowanej lawety – w większości przypadków laweta z załadowany średnim samochodem osobowym klasy C lub D nie przekracza limitu łącznej maksymalnej masy pojazdu 3,5 t. Oznacza to, iż wynajem autolawety jest usługą skierowaną do szerokiego grona kierowców, którzy z różnych względów muszą przetransportować niesprawny samochód z punktu A do punktu B.

Wynajem autolawety Warszawa i Łódź

Nasza wypożyczalnia działa na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Wynajem lawety z możliwością dowozu oferujemy przede wszystkim na terenie miast Warszawa i Łódź oraz okolicznych miejscowości.

Nie tylko autolaweta

Klientów zainteresowanych możliwością wynajmu innych pojazdów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na wynajem brygadówki oraz wynajem furgonu. W ofercie także możliwość wynajęcia 9 osobowego busa.

Zadzwoń teraz 791 920 000